Akcija
Št.: 836238 49

Momentni ključ TORCOFLEX, komplet 1/2'' 40-200 Nm – GEDORE s 3-delnim kompletom močnih izvijačev 1/2''

Momentni ključ TORCOFLEX, komplet 1/2'' 40-200 Nm – GEDORE

dolžina 500 mm

Novo
279,00 €
Cena / kos (neto)

Čas dobave: 2-3 tedna
Akcija
Zložljiv voziček CLAX za 1 €* ob naročilu.
i
Ali
Prijava in 3 koraki do ponudbe
Opis izdelka
  • Komplet sestavljajo momentni ključ, podaljšek in tridelni komplet močnih izvijačev 1/2''
  • Klasifikacija v skladu z DIN EN 6789:2017, tip II, razred A
  • Natančnost sprožitve ±3% – presega standard
  • S certifikatom testiranja
  • Idealno za zanesljivo delo v industriji in obrti ter pri menjavi koles na avtomobilih
Momentni ključ Gedore 3550-UK je kakovostno orodje, ki je bilo razvito posebej za natančne in nadzorovane vijačne spoje. Gre za nastavljiv, sprožilen in robusten cevni momentni ključ z vgrajeno preklopno ragljo z ročico (od preklopne ploščice 3/4 palca dalje). Z razponom nastavitev od 40 do 200 Nm in štirikotnim nastavkom velikosti 1/2 palca je ta model idealen za uporabo v industriji, obrti in delavnicah. Je odlična izbira za strokovnjake, ki cenijo zanesljivost in natančnost. Umerjen je na največje dovoljeno odstopanje ±3% in je zato natančnejši od ±4%, kolikor zahteva standard.
Zaradi priloženega podaljška 1/2''in močnih nasadnih ključev z zaščitno cevko velikosti 17, 19 in 21 mm je komplet idealen za menjavo koles na avtomobilih. Narejen je iz trpežnega jekla.
Tehnični podatki
Število delov1 k.
Teža2.36 kg
Vrsta prikazaskala (mehanska)
Natančnost sprožitve±3 %
Širina44 mm
Višina44 mm
Dolžina500 mm
Materialjeklo
Merilno območje Nm40-200 N·m
StandardDIN EN ISO 6789-2:2017
Tip izdelkamomentni ključi
Trajnostnost
Izdelek z možnostjo za razvoj

Ta izdelek trenutno še ne izpolnjuje naših trajnostnih meril v zadostni meri. To ne pomeni, da nima trajnostnih lastnosti, vendar je skupna ocena nižja od 3 točk. Zato (še) ni označen kot posebej trajnosten. Naša trajnostna ocena temelji na preglednih, jasno opredeljenih ekoloških, družbenih in gospodarskih merilih. Cilj je poudariti možnosti za razvoj in ustvariti večjo preglednost.

Več informacij o ocenjevanju izdelkov in naši pobudi za trajnost najdete na naši strani z informacijami.