Cilindrična ključavnica obešanka – ABUS 64TI/40HB40, DE 3 kosi
srebrne barve
Št.: 651392 49
srebrne barve
v paketu po 3 samo
Cena / DE (neto)
/ k.
/ kos
Prejeli boste naslednje število kosov: 3
Čas dobave: 1 teden
Ali
Prijava in 3 koraki do ponudbe
Dobri razlogi za nakup pri nas
- Do 15 let garancije
- Možnost vračila 30 dni
- Učinkoviti postopki naročanja za poslovne stranke
Z veseljem vam pomagamo
od ponedeljka do četrtka 07:30 do 16:30 ure, petek 07:30 do 14:00 ure
Imate kakšno vprašanje o tem izdelku?v paketu po 3 samo
Cena / DE (neto)
Opis izdelka
- Lok iz kaljenega jekla s premazom NANO PROTECT™ za zelo visoko zaščito pred korozijo
- Lahka in robustna izvedba
Lahka in kljub temu robustna.
Primerne so za vrata, kleti in še mnogo več na zasebnem in gospodarskem področju.
Tehnični podatki
| Število ključev | 2 k. |
|---|---|
| Tip izdelka | ključavnice obešanke |
| Način zapiranja | z različnim zaklepanjem |
| Material | aluminij |
| Barva | srebrna |
| Višina | 79 mm |
| Višina loka | 40 mm |
| Širina ročk | 22 mm |
| Debelina loka | 6 mm |